SouthEvianGulf Team
Μια εκπληκτική ομάδα με βαθιά επιθυμία την προσφορά προς το κοινωνικό σύνολο. Μέσα από έναν διαρκή αγώνα με τον ίδιο τους τον εαυτό, με δέος και σεβασμό απέναντι στην ανυπέρβλητη δύναμη του υγρού στοιχείου και με πίστη στο ομαδικό πνεύμα, οι αθλητές της ομάδας SouthEvianGulf Team (www.seviangt.gr) χαράσσουν κάθε χρόνο και νέες ρότες στο ανοιχτό πέλαγος, με πυξίδα τους την ιδέα της προσφοράς προς τον συνάνθρωπο. Το 2014 και το 2015 αφιέρωσαν τις αποστολές τους στη διάδοση της εθελοντικής δωρεάς μυελού των οστών. Θαυμάστε τους εδώ..
Συμφωνική Ορχήστρα Νέων Ελλάδος (Σ.Ο.Ν.Ε.)
Η Συμφωνική Ορχήστρα Νέων Ελλάδος (Σ.Ο.Ν.Ε.) – www.ysog.eu και το Κοινωνικό Παντοπωλείο Μ.Α.Ζ.Ι. www.mazi.net.gr ένωσαν τα φιλανθρωπικά σωματεία, μεταξύ των οποίων και το ΚΕΔΜΟΠ-Χάρισε Ζωή και παρουσίασαν την «Συμφωνία της Αγάπης Μ.Α.Ζ.Ι. με τη Σ.Ο.Ν.Ε.», υπό την διεύθυνση του Ευάγγελου Αραμπατζή, την Κυριακή 8 Μαΐου 2016, στο Βελλίδειο, Θεσσαλονίκης. Απολαύστε τους εδώ…