![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
To “Χάρισε Ζωή” στο 20ο Πανελλήνιο Συνέδριο Μεταμοσχεύσεων στα Ιωάννινα
30 Νοεμβρίου 2019 @ 10:00 - 10:30
Εκδήλωση Περιήγηση
Στο 20ο Πανελλήνιο Συνέδριο Μεταμοσχεύσεων στα Ιωάννινα, στο ξενοδοχείο “Du Lac” θα παραβρεθεί ο κος Γ. Βασιλείου, Συντονιστής Μεταμοσχεύσεων και Διαχειριστή Αρχείου του ΚΕΔΜΟΠ – “Χάρισε Ζωή”, ο οποίος το Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019 θα είναι ομιλητής με θέμα : “Προσέλκυση Εθελοντών Δοτών και Συντονισμός Εθελοντικής Δωρεάς Μυελού των Οστών”.