![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Ο “Save Moras” στο πολιτιστικό κέντρο στο Μεταξοχώρι Αγυιάς
13 Απριλίου 2019 @ 18:00 - 21:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Η εθελοντική ομάδα “Save Moras” σε συνεργασία με το Κέντρο Ενημέρωσης και Προσέλκυσης Εθελοντών Δοτών Μυελού των Οστών – “Χάρισε Ζωή” θα βρίσκεται το Σάββατο 13 Απριλίου, 18:00-21:00 στο πολιτιστικό κέντρο στο Μεταξοχώρι Αγυιάς για να ενημερώσει για τη δωρεά μυελού των οστών και να εγγράψει νέους εθελοντές δότες ώστε να διευρυνθεί η εθνική και παγκόσμια δεξαμενή προκειμένου να κάνουμε τη λευχαιμία παρελθόν!