![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Η “Γέφυρα Ζωής” διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία στα γραφεία του συλλόγου
17 Απριλίου 2019 @ 15:00 - 20:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Κοζάνης ¨Γέφυρα Ζωής¨ πραγματοποιεί αιμοδοσία με τη συμμετοχή & του Ιππικού Συλλόγου Κοζάνης ¨Άγιος Θεόδωρος¨, την Τετάρτη 17 Απριλίου από τις 15:00 – 20:00 (προσέλευση μέχρι 19:30), στα γραφεία του Συλλόγου, Π. Χαρίση 23. Η Εθελοντική Αιμοδοσία είναι η πιο όμορφη και απλή απόδειξη της αγάπης μας προς τους συνανθρώπους μας.