![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Ο ΣΕΑ “Αγ. Ανάργυροι” στο Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας
4 Φεβρουαρίου 2019 @ 19:00 - 21:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο ΣΕΑ Άμφισσας “Άγιοι Ανάργυροι”, σας καλεί σε εθελοντική αιμοδοσία στη μνήμη των θυμάτων της Θύρας 7, τη Δευτέρα 4 Φεβρουαρίου, 17:00-21:00, στο Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας. Παράλληλα θα γίνεται ενημέρωση για τη Δωρεά Μυελού των Οστών.
“Κερδίζεις ότι ομάδα κι αν είσαι !
Δώσε αίμα, χάρισε ζωή!