![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε Ζωή” μαζί με το σύλλογο “Αγώνα Ζωής” στο Συνεδριακό Κέντρο Καρπενησίου
4 Φεβρουαρίου 2019 @ 19:00 - 21:30
Εκδήλωση Περιήγηση
Τα μέλη του Συλλόγου του παραρτήματος νομού Ευρυτανίας “Αγώνας Ζωής” διοργανώνουν σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ – “Χάρισε Ζωή” , το Δήμο Καρπενησίου και την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας εκδήλωση ενημέρωσης για τη Δωρεά Μυελού των Οστών τη Δευτέρα 4 Φεβρουαρίου 2019 στις 19:00 στο Συνεδριακό Κέντρο Καρπενησίου.
Το ΚΕΔΜΟΠ – “Χάρισε Ζωή” θα εκπροσωπήσει η κα Μ.Κώστογλου η οποία θα πραγματοποιήσει ενημερωτική ομιλία και στο τέλος της εκδήλωσης θα ληφθούν δείγματα από όσους επιθυμούν να εγγραφούν ως νέοι εθελοντές δότες στην εθνική και παγκόσμια δεξαμενή.
Η εκδήλωση τελεί υπό την αιγίδα του Δήμου Καρπενησίου και του Ιατρικού Συλλόγου Καρπενησίου.