![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Το ΚΕΔΜΟΠ-«Χάρισε Ζωή» στη 2η Ημερίδα της ΦΟΕΑ Πανεπιστήμιου Πατρών στο Αγρίνιο
10 Δεκεμβρίου 2018 @ 15:00 - 18:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Το ΚΕΔΜΟΠ-«Χάρισε Ζωή» ανταποκρινόμενο στην πρόσκληση της Φοιτητικής Ομάδας Εθελοντικής Αιμοδοσίας Πανεπιστημίου Πατρών τμημάτων Αγρινίου θα συμμετέχει στην 2η Ημερίδα Εθελοντικής Προσφοράς με θέμα : “Η αξία του εθελοντισμού» τη Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου ενημερώνοντας σχετικά με τη Δωρεά Μυελού των Οστών. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Πατρών, Γ. Σεφέρη 2, Αγρίνιο.