![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Ο «Αιματοκρήτης» στην Αγ.Βαρβάρα Ηρακλείου
8 Αυγούστου 2018 @ 16:30 - 19:30
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο «Αιματοκρήτης» σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Πύργου και το «Χάρισε Ζωή» θα βρίσκεται την Τετάρτη 8 Αυγούστου στην Αγ.Βαρβάρα, 16:30-19:30 στα πλαίσια της εθελοντικής αιμοδοσίας και ταυτόχρονα θα να ενημερώσει και να πάρει δείγμα σιέλου σε όσους επιθυμούν να γίνουν εθελοντές δότες μυελού οστών.