![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
1η δειγματοληψία σιέλου από τον “Αιματοκρήτη” στην Αγία Βαρβάρα Ηρακλείου Κρήτης
23 Ιουλίου 2018 @ 20:00 - 21:30
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο «Αιματοκρήτης» σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Αγίας Βαρβάρας και το «Χάρισε Ζωή» θα βρίσκεται τη Δευτέρα 23 Ιουνίου στο Δημοτικό σχολείο της Αγία Βαρβάρας λίγο πριν τη θεατρική παράσταση, μεταξύ 20:00-21:15 για να γίνει η 1η δειγματοληψία σιέλου για δωρεά μυελού οστών.