![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Το ΚΕΔΜΟΠ στο 23ο ΕΣΦΙΕ στη Λάρισα!
12 Μαΐου 2017
|Επαναλαμβανόμενη Εκδήλωση (Προβολή όλων)
An event every day that begins at 12:00am, repeating until 14 May 2017
Εκδήλωση Περιήγηση
Μέλη του ΚΕΔΜΟΠ-«Χάρισε Ζωή» θα βρίσκονται στο 23ο Επιστημονικό Συνέδριο Φοιτητών Ιατρικής Ελλάδας & 11ο Διεθνές Forum Φοιτητών Ιατρικής & Νέων Ιατρών Ελλάδας για να ενημερώσουν για τη δωρεά μυελού των οστών και να εγγράψουν όσους ενδιαφέρονται!