Την Τετάρτη 3 Νοεμβρίου 2010 και ώρα 9:30-13:00 θα πραγματοποιηθεί στο Δημαρχείο του Ρίου σε συνεργασία με την Αιμοδοσία του ΠΓΝΠ ενημέρωση για την εθελοντική δωρεά μυελού των οστών και συλλογή δειγμάτων από εθελοντές.
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης