Τη Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00-16:00 εκπρόσωπος του ΚΕΔΜΟΠ θα βρίσκεται στο studio του UP FM 92,5 για να ενημερώσει του ακροατές του σταθμού για τη δράση του ΚΕΔΜΟΠ. Συντονιστείτε!
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης