![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ : Ενημέρωση για τη δωρεά μυελού των οστών
17 Ιουνίου @ 10:00 - 12:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Στις 17 Ιουνίου 2024, 10:00-12:00 ενημερωτική εκδήλωση για την εθελοντική δωρεά μυελού των οστών στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Κηφισίας. Η εκπρόσωπος του ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε ζωή” κα Μ.Κώστολγου ομιλήτρια θα ενημερώσει και θα εγγράψει νέους εθελοντές δότες μυελού των οστών ώστε να ενισχυθεί η ελληνική και παγκόσμια δεξαμενή.