![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Ν. ΧΑΛΚΙΑΣ Ένας Ήρωας για πολλούς: Σεμινάριο Εκπαίδευσης Εθελοντών Δράσης
27 Φεβρουαρίου @ 10:30 - 14:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο Σύλλογος Ν.ΧΑΛΚΙΑΣ, Ένας Ήρωας για πολλούς σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε Ζωή” και την Υπεύθυνη Προσέλκυσης κα Μαρία Κώστογλου πραγματοποιεί εκπαίδευση νέων εθελοντών του συλλόγου στις 27 Μαρτίου 2024 στο Βόλο. Φοιτητές του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας θα παρακολουθήσουν δια ζώσης ενήμερωση.