![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Η “Φλόγα” Ναυπάκτου στο εργοστάσιο KOTRONIS PACKAGING Μαλάματα Ευπάλιο
3 Μαρτίου @ 10:00 - 14:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Η “Φλόγα” Ναυπάκτου στα πλαίσια αιμοδοσίας που διοργανώνεται στο στο εργοστάσιο KOTRONIS PACKAGING Μαλάματα Ευπάλιο θα ενημερώνει και θα εγγράφει νέους εθελοντές δότες μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών την Κυριακή 3 Μαρτίου 2024, 10:00-14:00 στο χώρο εκδηλώσεων του εργοστασίου