![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Ν. ΧΑΛΚΙΑΣ Ένας Ήρωας για πολλούς στο ΤΟΜΥ Νέας Αγχιάλου Βόλου
28 Φεβρουαρίου @ 10:30 - 14:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο Σύλλογος Ν.ΧΑΛΚΙΑΣ, Ένας Ήρωας για πολλούς θα πραγματοποιήσει στο ΤΟΜΥ Νέας Αγχιάλου Βόλου δειγματοληψία για εγγραφή νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών” στις 28/02/2024 στις 10:30πμ σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε Ζωή” και την Υπεύθυνη Προσέλκυσης του Κέντρου κα Μαρία Κώστογλου.