![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Το Τμήμα Αιμοδοσία του ΓΝ Πύργου στη Νοσηλευτική Μονάδας Κρεστένων ΓΝ Ηλείας
24 Σεπτεμβρίου 2023 @ 09:00 - 13:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Το Τμήμα Αιμοδοσία του ΓΝ Πύργου στη Νοσηλευτική Μονάδας Κρεστένων ΓΝ Ηλείας την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023 από τις 9:00-13:00 θα ενημερώνει & θα εγγράφει νέους εθελοντές δότες μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-Χάρισε ζωή στα πλαίσια αιμοδοσίας που έχει προγραμματιστεί.
Ελάτε μαζί μας στον αγώνα του εθελοντισμού.