![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Ο ΣΚΕΠ σε εκδήλωση στην κεντρική πλατεία Έδεσσας
17 Σεπτεμβρίου 2023 @ 11:00 - 15:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο ΣΚΕΠ διοργανώνει εκδήλωση ενημέρωσης και εγγραφής νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών στα πλαίσια εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Εθελοντή Δότη Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-ΧΑΡΙΣΕ ΖΩΗ την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου από τις 11-15:00 στα Μικρά Καταρρακτάκια στην πλατεία Έδεσσας.