![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
ΣΕΑ Αμφισσας “ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ” διοργανώνει εκδήλωση λαμπαδηδρομίας & εορτασμό για τα 30 χρόνια του Συλλόγου
15 Σεπτεμβρίου 2023 @ 17:00 - 20:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο ΣΕΑ Αμφισσας “ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ” διοργανώνει για τα 30 ΧΡΟΝΙΑ του την Παρασκευή 15/9/23 απόγευμα την εκδήλωση λαμπαδηδρομίας και τιμητικών βραβεύσεων στην Πλ.Ησαια της πόλης.
Παράλληλα σε συνεργασία με το Κέντρο Εθελοντών Δοτών Μυελού των Οστών (ΚΕΔΜΟΠ)-ΧΑΡΙΣΕ ΖΩΗ θα γίνεται δειγματοληψία σάλιου και εγγραφές νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών για να ενισχυθεί η ελληνική και παγκόσμια δεξαμενή.
Η εθελοντική αιμοδοσία είναι πολιτισμός.
.