![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Be My Hero στο Make Up “Beauty Festival” στo Περιστέρι
12 Φεβρουαρίου 2023 @ 11:00 - 18:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Την Κυριακή στις 12 Φεβρουαρίου στο Make Up “Beauty Festival” στο Δημαρχείο στο Περιστέρι από τις 11:00 το πρωί, το Be My Hero – Γίνε ο ήρωάς μου σε συνεργασία με το Χάρισε Ζωή θα ενημερώνει και εγγράφει νέους Εθελοντές Δότες Μυελού των Οστών. Τόσο Απλά! Με μία Μπατονέτα!