![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο Δημοτικό Αμφιθέατρο Ξάνθης
31 Οκτωβρίου 2022 @ 10:00 - 17:00
Εκδήλωση Περιήγηση
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο φουαγιέ του Δημοτικού Αμφιθεάτρου Ξάνθης τη Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2022, 10:00-17:00, σε συνεργασία με την κινητή μονάδα αιμοδοσίας του Νοσοκομείου Παίδων “Η Αγία Σοφία” .
Παράλληλα θα γίνεται δειγματοληψία και εγγραφή νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών.