![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
Προσεχείς Εκδηλώσεις
Ιούλιος 2024
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στην Μύκη
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει Εθελοντική Αιμοδοσία την Τρίτη 23 Ιουλίου 2024 από τις 17:30μμ έως τις 21:30μμ στο χώρο του Δημοτικού Σχολείου. Παράλληλα θα γίνεται δειγματοληψία και εγγραφή νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε ζωή”
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στην Γραβούνα, Δήμος Νέστου Καβάλας
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει Εθελοντική Αιμοδοσία την Τετάρτη 24 Ιουλίου 2024 από τις 17:30μμ έως τις 21:30μμ στην αίθουσα του πολιτιστικού συλλόγου Γραβούνα Δήμος Νέστου Καβάλας Παράλληλα θα γίνεται δειγματοληψία και εγγραφή νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε ζωή”
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο ” The Espressonist Coffee Company” στη Χρυσούπολη
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει Εθελοντική Αιμοδοσία την την Πέμπτη 25 Ιουλίου 2024 από τις 08:30πμ έως τις 14:00μμ. Αιμοδοτούμε την ώρα που λειτουργεί μέσα στους χώρους μίας από τις πιο φιλόξενες επιχειρήσεις, στο The Espressonist Coffee Company. Προσφέρουμε το αίμα μας σε ένα ωραίο και άνετο περιβάλλον και μας κερνάνε και τον καφέ μας, φτιαγμένο από τα έμπειρα χέρια των επιχειρηματιών και του προσωπικού του. Παράλληλα θα γίνεται δειγματοληψία και εγγραφή νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών σε…
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο Κουτσό
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ξάνθης “Η αγάπη” διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία την Πέμπτη 25 Ιουλίου 2024 από 17:30 – 21:0 στην Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου και κατά τη διάρκεια αυτής θα γίνεται παράλληλα ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών. Δώσε Αίμα για έναν κόσμο πιο Υγιή! Ασφαλές Αίμα για όλους! ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ, ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ!
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο ΠΟΡΤΟ ΛΑΓΟΣ στα Άβδηρα
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ξάνθης “Η αγάπη” διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία την Παρασκευή 26 Ιουλίου 2024 από 17:00 – 21:30 στην Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου του ΠΟΡΤΟ ΛΑΓΟΣ, ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και κατά τη διάρκεια αυτής θα γίνεται παράλληλα ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών. Δώσε Αίμα για έναν κόσμο πιο Υγιή! Ασφαλές Αίμα για όλους! ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ, ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ!
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ, Δήμος Μύκης
Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει Εθελοντική Αιμοδοσία το Σάββατο 27 Ιουλίου 2024 από τις 15:30μμ έως τις 21:30μμ στην αίθουσα δημοτικού σχολείου στον Κέντραυρο, Δήμος Μύκης Παράλληλα θα γίνεται δειγματοληψία και εγγραφή νέων εθελοντών δοτών μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ-“Χάρισε ζωή”
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο Χρυσοχώρι
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ξάνθης “Η αγάπη” διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία την Κυριακή 28 Ιουλίου 2024 από 09:30 – 14:00 στην Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Χρυσοχώρι, Δήμος Νέστου. Κατά τη διάρκεια αυτής θα γίνεται παράλληλα ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών. Δώσε Αίμα για έναν κόσμο πιο Υγιή! Ασφαλές Αίμα για όλους!
Find out more »Ο ΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ “Η Αγάπη” διοργανώνει αιμοδοσία στο ΣΕΛΕΡΟ στα Άβδηρα
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ξάνθης “Η αγάπη” διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία την Δευτέρα 29 Ιουλίου 2024 από 17:00 – 21:30 στην Αίθουσα Δημοτικού Συλλόγου στο ΣΕΛΕΡΟ, ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και κατά τη διάρκεια αυτής θα γίνεται παράλληλα ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών. Δώσε Αίμα για έναν κόσμο πιο Υγιή! Ασφαλές Αίμα για όλους!
Find out more »