![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Εκδήλωση του Τμήματος Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου στην Τρίπολη
2 Ιουλίου 2022 @ 10:30 - 12:30
Εκδήλωση Περιήγηση
Το Σάββατο 2 Ιουλίου 2022, μεταξύ 10:30-12:30μμ, εθελοντική ομάδα από το Τμήμα Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ -“Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών θα ενημερώνει και θα εγγράφει νέους εθελοντές δότες μυελού των οστών στην πλατεία Πετρινού στην Τρίπολη.
Αρωγός και υποστηρικτής της εκδήλωσης είναι ο αθλητικό σύλλογος ΑΕΚ Τρίπολης.
Σας προσκαλούμε όλους καθώς είναι η εθελοντική δωρεά μυελού των οστών είναι πολύτιμη και η προσφορά προς τον ασθενή που αναζητά συμβατό δότη είναι πράξη αγάπης.