![Φόρτωση Εκδηλώσεις](https://www.xarisezoi.gr/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
Ενημέρωση από το Γ.Ν.Κορίνθου στο ΕΠΑΛ Κορίνθου
10 Μαΐου 2022 @ 09:00 - 13:30
Εκδήλωση Περιήγηση
Ενημέρωση στους μαθητές του ΕΠΑΛ Κορίνθου σχετικά με την εθελοντική αιμοδοσία καθώς και τη δωρεά μυελού των οστών θα πραγματοποιήσει η ιατρός κα Χριστίνα Παππά από το Γ.Ν.Κορίνθου σε συνεργασία με το “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών την Τρίτη 10 Μαΐου και ΩΡΑ 09:00-13:00 Κατά την διάρκεια της αιμοδοσίας θα γίνεται παράλληλα ενημέρωση και εγγραφές νέων δοτών Μυελού των Οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ “Χάρισε Ζωή” του Πανεπιστημίου Πατρών.
Η Εθελοντική Αιμοδοσία και η δωρεά μυελού των οστών είναι πράξεις αγάπης μας προς τους συνανθρώπους μας.