Παρακαλώ για επικοινωνία με το ΚΕΔΜΟΠ – ΧΑΡΙΣΕ ΖΩΗ καλείτε στο απευθείας νούμερο 2610997522 καθώς το τηλεφωνικό μας κέντρο λόγω τεχνικών προβλημάτων δε λειτουργεί προσωρινά.
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης