Την Τρίτη 5 Φεβρουαρίου 2013 το Χάρισε Ζωή θα συμμετέχει στην εθελοντική αιμοδοσία που πραγματοποιεί ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ιτέας “ο Πελεκάνος” στην Αράχοβα. Η αιμοδοσία θα διεξαχθεί από τις 18:00 έως τις 21:30 στο παλιό δημοτικό σχολείο.
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης