Δείτε σήμερα 31.01.2012 στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων (21:00-22:00) του τοπικού τηλεοπτικού σταθμού της Πάτρας Τele Time πως βρέθηκε ο πρώτος δότης του ΚΕΔΜΟΠ αλλά και πως δώρισε το μόσχευμα!
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης