Την Τρίτη 10 Μαΐου και ώρα 19:00 εκπρόσωπος του ΚΕΔΜΟΠ παραβρέθηκε στο studio του UP FM 92,5 με σκοπό την ενημέρωση των ακροατών του σταθμού για την δράση του ΚΕΔΜΟΠ.
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης