Το ΚΕΔΜΟΠ στις 3/12/2010-5/12/2010 και ώρες 16:00-21:00 θα συμμετέχει στο 3ήμερο αιμοληψίας που διοργανώνει ο Σύλλογος Κυπρίων Φοιτητών της Πάτρας στο κτίριο “Νίκος Γυψιώτης” (Νόρμαν 98, μεταξύ Κορίνθου & Κωνσταντινουπόλεως)
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης