Την Κυριακή 28 Νοεμβρίου και ώρα 10:00 στον Ι.Ν. Αγ.Κωνσταντίνου Αρόης θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση σχετικά με τη δράση του ΚΕΔΜΟΠ από εκπρόσωπο του Κέντρου.
Το συλλεκτικό βραχιολάκι μπορείτε να το προμηθευτείτε στα εξής σημεία:
κατάστημα Fifth Element : Δαγκλή 2 & Παπάζογλου, Ιωάννινα
ZMR EXPO
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Τμήμα Νοσηλευτικής
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΌροι Χρήσης